1991 yılı aralık ayında Karşıyaka’da dünyaya geldim. 2009 yılında Atakent Anadolu Lisesini, 2013 yılında ise Antalya Akdeniz Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğini bitirdim.       Bu sayfada mesleğim ve yaptığım işler hakkında bilgiler bulunmamaktadır. Daha çok amatör olarak çektiğim fotoğraflarımı paylaşacağım sayfama HOŞGELDİNİZ.

 
 
       Amatör olarak fotoğraf çekiyorum ve bu işten gerçekten zevk alıyorum. Benim için fotoğraf çekmek kadar, gördüğüm büyüleyici manzaraları ve anları herkes ile paylaşmak da oldukça önemlidir. İlk fotoğraf makinemi 1998 yılında doğum günümde aldım. İlk dijital makinem ile tanışmam ise 2004 yılında oldu. Kodak Easyshare CX7220. Onun yerini 2008 yılında aldığım Fujifilm PinePix S1000fd doldurdu. 2012 yılında ise ilk profesyonel makinem olan CANON 1100D’yi aldım. 2015 yılınında ise şu an kullandığım CANON 6D’yi aldım.


        Küçüklükten beri içimde bulunan bu fotoğraf çekme tutkusunu hep bir adım öteye taşımak istedim. National Geographic’in 4 CD lik Fotoğraf Okulu setinin de yardımı ile kendimi geliştirmeye başladım. Çevremdeki fotoğrafçıları izleyerek bir şeyler öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye devam ettim. 2016 yılında Anadolu Üni. Açıköğretim programlarından “Fotoğrafçılık ve Kameramanlık” programından mezun oldum ve öğrenmeye devam ediyorum.